دسته بندی

Share

» :: خرید نسخه مجموعه یک نامحدود شده کلش اف کلنز

نسخه هک شده کلش اف کلنز

نسخه هک شده کلش اف کلنز

امکان رفتن به کلن و اضافه شدن زبان فارسی به نسخه ی جدید

دارا بودن تان حال ۱۱

نسخه های جدید ۸٫۷۰۹/24 با قابلیت های جدید کلش مثل بیبی دراگون و پشتیبانی از زبان فارسی برای اولین بار در ایران قرار داده شد.

بدون نیاز به روت 

و سرور کاملا قوی ورفتن به کلن و اتک وار

این بار سایت روید استار در این پست به شما نسخه هک شده کلش اف کلنز با بهترین سرور ها با ویژگی متفاوت و پرسرعت آماده کرده است که بهترین سرور های هک شده رو تست کرده و قرار داده ایم.Clash of clans یک بازی پرطرفدار میباشد بخاطر  همینم نسخه بی نهایت جم و فول منابع این بازی زیبا رو برای شما بصورت رایگان قرار داده ایم تا با لینک مستقیم نسخه هک شده کلش اف کلنز رو دانلود و در گوشی خود نصب کنید.این بازی هیچ مشکلی بر اکانت یا گوشی شما نمیاره و کاملا جدا از نسخه اصلی کلش اف کلنز نصب میشود و بدون نیاز به روت در تمامی گوشی های اندروید و آیفون اجرا میشود.این نسخه بدون نیاز به روت و نیاز به حذف نکردن نسخه اصلی کلش و در این نسخه سرورهاشون همیشه آنلاین و قوی میباشد.

در این نسخه دارای جم و اکسیر و بینهایت بدون نیاز به روت کردن گوشی موبایل رفع مشکلات بازی امکان اتک زدن و شیر کردن در کلن و دارا بودن تان حال ۱۱ و کینگ کویین هیرو و … و نیرو های جدید و فعال بودن کلن و چت کردن در بین دوستان و در گلوبال چت  اضافه شده اند.اضافه شدن نیرو های جدید در نسخه ی جدید هک شده

۱ اضافه شدن بمب تاور به صورت بمبر

bomb-tower-clashof-clans111

۲:بی بی دراگون


۳:ماینر

miner

۴ :کلون اسپل

clone-1

۵:اسپل اسکلتون


از جمله تغیرات بسیاز مهمی که در این ورژن قرار دارند این است که میتوانید به راحتی مپ بچنید و ان را ذخیره نمایید قابلیت سیو شدن لول در بازی و مپ (در صورت ریست نشدن سرور و عدم اجبار به باری از اول) و … میباشد.

توجه : این نسخه ی هک شده کلش اف کلنز هیچ آسیبی به نسخه ی اصلی کلش شما نمیرساند به راحتی میتوانید دانلود و بازی کنید و این بازی بدون نیاز به روت میباشد .

نکات مهم:

۱-سرور نسخه های هک شده کاملا جدا از بازی اصلی است و ربطی به هم ندارند.یعنی شما در نسخه هک بازی میکنید و به کلن میروید و … و هیچ ارتباطی با با کلن و… بازی اصلی ندارد.

۲٫سرور نسخه های هک شده بسیار ناپایدار میباشند به طوری که حتی ممکن است اکثر  مواقع سرور آفلاین و یا به علت افراد زیاد در آن شلوغ شود و نتوان وارد بازی شد و با ارور کانکشن و ترای اگین و ارور های دیگر روبه رو شوید.در این صورت باید در زمان های دیگر وارد شد . بازی هنوز باگ هایی از جمله عدم وجود کلن وار ، سیو نشدن در جیمیل ، مشکل بیرون پریدن هنگام ورود به کلن و بازی و مشکلاتی دیگر نظیر اجبار به شروع بازی از اول و… دارد. همچنین ما تضمینی بر دایمی بودن و آپدیت و پشتیبانی همیشگی نسخه ها نمیدهیم.(1 نسخه هک شده قرار گرفته)

۳-ما همواره سعی میکنیم بهترین سرور های موجود را برای شما عزیزان گلچین کنیم و قرار بدهیم.

۴-ما نسخه های مختلف هک کلش با سرور های مختلف برای شما قرار داده ایم که میتوانید آنها را بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید.

۵-نسخه اندروید مورد نیار ۴٫۰٫۳ و بالاتر میباشد.

نسخه های جدید ۸٫۷۰۹ با قابلیت های جدید کلش مثل بیبی دراگون و پشتیبانی از زبان فارسی برای اولین بار در ایران قرار داده شد.

آخرین بروزرسانی در تاریخ 96/1/30

قیمت دسترسی به لینک مستقیم دانلود این چند نسخه هک شده به همراه توضیحات فقط 2000هزار تومان

نسخه های بعد همراه ما باشید باتشکر از حس انتخاب شما..

کد10 درصد تخفیف فقط برای ده نفر اول

clashiran13215

مهلت استفاده تا1396/6/05

خرید و دانلود محصول

1396/05/16
کلش اف کلنز , خرید کلش اف کلنز , خرید هک کلش , خرید نسخه هک شده کلش , نسخه هک شده کلش اف کلنز , خرید کلش , کلش , کلشی , خرید نسخه مجموعه یک هک شده کلش اف کلنز , خرید نسخه مجموعه یک نامحدود شده کلش اف کلنز , کلش ایران , ایران کلش , کلش او کلنز , خرید هک کلش , دانلود هک کلش , بازی هک کلش , کلش نامحدود